Darmowy parking

Proszę o kontakt w sprawie oferty ubezpieczenia

lub

POLISA-SZCZECIN.PL oferuje

Jak przydarzy się nam coś złego,
kiedy już zaczniemy racjonalnie myśleć, pojawia się pytanie:

"dlaczego ja się nie ubezpieczyłem?!"


Multiagencja POLISA-SZCZECIN.PL
specjalizuje się w ubezpieczeniach

Współpracując z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi jestem w stanie
wyszukać, porównać i zaproponować
najlepszą ofertę na rynku zarówno pod względem jakościowym jak i finansowym.

Proszę pamiętać, że rozmawiając z agentem ubezpieczeniowym należy podać sporo bardzo dyskretnych danych o sobie, bliskich albo swoim majątku. Proszę w tym zakresie zawsze o szczerość, gdyż do zachowania dyskrecji zobowiązują mnie przepisy prawa ale także profesjonalizm i sumienie.
Można mi zaufać.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Po drogach poruszamy się praktycznie wszyscy, to komfort, wygoda i przyjemność. Niestety pojazd mechaniczny ma także swoją ciemniejszą stronę - wypadki, awarie czy zdarzenia losowe. Od zabezpieczenia się przeciwko skutkom takich zdarzeń są ubezpieczenia komunikacyjne, które proponuję swoim Klientom. Wiem, że takie ubezpieczenie kosztuje ale sam od lat kupuję zawsze pakiety OC/AC/NNW i przemieszczam się autem spokojny. Samochód to moje narzędzie pracy i bezcenna pomoc w domu więc zawsze szukam dobrej oferty ubezpieczenia, która zagwarantuje mi profesjonalną obsługę powypadkową, auto zastępcze, fachowców naprawiających mój samochód porządnymi częściami zamiennymi.

Multiagencja POLISA-SZCZECIN.PL oferuje ubezpieczenia obowiązkowe na polskich drogach, czyli OC a także ubezpieczenia fakultatywne. W ramach ubezpieczeń komunikacyjnych w POLISA-SZCZECIN.PL można nabyć:

Ubezpieczenia pojazdów OC

czyli obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych. Ten rodzaj ubezpieczeń chroni nas w przypadku gdy to my wyrządzimy komuś szkodę. Z naszej polisy zostaną pokryte koszty naprawy szkody innemu podmiotowi. Jest to ubezpieczenie, które musi mieć każdy z nas kto posiada pojazd mechaniczny. Nad obowiązkiem opłacenia tego ubezpieczenia czuwa w Polsce instytucja o nazwie Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG) a z kontrolą posiadania OC spotkamy się w każdym przypadku jak zatrzyma nasz Policja. Kary za niewykupienie polisy OC są w kraju wysokie. Przykładowo posiadacz samochodu osobowego, który zalega z wykupieniem OC ponad 14 dni zapłaci w 2016 roku karę 3.700 zł. Bardzo często ubezpieczenie to jest wykupowane w pakiecie z ubezpieczeniem AC.

Ubezpieczenia pojazdów AC

Ubezpieczenie autocasco to ubezpieczenie fakultatywne gwarantujące nam pokrycie szkody w naszym pojeździe w razie zdarzenia losowego gdzie to my jesteśmy winni albo nie ma winnego. W to wchodzi także kradzież naszego auta. Zazwyczaj firmy ubezpieczeniowe mają po kilka wariantów ofert casco, więc potrafię zaproponować każdemu opcję dogodną i zakresem i ceną. Bardzo często ubezpieczenie to jest wykupowane w pakiecie z ubezpieczeniem OC.

Ubezpieczenia NNW

Ubezpieczenie następstwa nieszczęśliwych wypadków - kolejny rodzaj ubezpieczenia chroniącego nas w związku z zdarzeniami na drodze. W odróżnieniu od AC to ubezpieczenie chroni nas, naszych najbliższych a nie pojazd. Wielu mawia, że auto ma duszę - prawda ale każde auto się naprawi albo kupi nowe - ze zdrowiem niestety tak nie jest. Wykupując taką polisę gwarantujesz sobie/pasażerowi zwrot kosztów leczenia powypadkowego, często łącznie z rehabilitacją. W ostateczności zagwarantujesz swoim bliskim solidne wsparcie finansowe jakby Ciebie zabrakło.

Ubezpieczenia assistance

to forma zagwarantowania sobie prawdziwego komfortu w czasie kłopotów z naszym pojazdem. Od czasu gdy pewnego deszczowego dnia ubrany w garnitur daleko w trasie musiałem zmieniać oponę w swoim francuskim aucie co ma zapasowe koło pod samochodem zawsze zwracam uwagę na tego typu rozwiązania ubezpieczeniowe. Dobrze skrojona usługa assistace to pomoc fachowców w drodze, hotel, transport, holowanie itp. usługi w razie kłopotów z ubezpieczonym pojazdem. Często klienci POLISA-SZCZECIN.PL decydują się na tego typu usługi łącząc je z samym OC.

Ubezpieczenia szyb w samochodzie

zbita szyba, kamień najechany przez inny pojazd z siłą uderza w Twoją szybę to kłopot murowany. Wykupując polisę chroniącą samochodowe szyby gwarantujemy sobie ekspercką usługę naprawy szyby, a w ostateczności jej wymianę. W niektórych firmach ubezpieczeniowych jest to interesująca opcja, gdyż skorzystanie z niej nie powoduje utraty zniżki na innych ubezpieczeniach na które pracuje się latami.

Inne rozwiązania

Oferta ubezpieczeń komunikacyjnych ciągle na rynku się rozrasta a firmy ubezpieczeniowe ciągle pracują nad nowymi pomysłami. W ofercie POLISA-SZCZECIN.PL takie nowe produkty także się znajdują. Przykładem może być ubezpieczenie bagażu w samochodzie albo ubezpieczenia wyposażenia dodatkowego samochodu. Zawsze podczas rozmowy z Klientem proponuję także takie rozwiązania.

Pośredniczę także w ubezpieczeniach pojazdów leasingowanych oraz kupowanych na kredyt, czyli możesz u mnie także załatwić sprawy związane z cesją praw posiadanego auta.

Przy ubezpieczeniach komunikacyjnych pamiętaj aby mieć przy sobie dokumenty potwierdzające tożsamość, dowód rejestracyjny pojazdu. Będę się pytał także o przebieg auta, historię ubezpieczeń i parametry samochodu. Często także firmy ubezpieczeniowe oczekują dokumentacji zdjęciowej, którą wykonuje agent. Możesz stąd pobrać pomocniczy plik, który roboczo wypełniając przynieś ze sobą - ułatwi to nam współpracę. Oczywiście nie jest to obowiązkowe.

Ubezpieczenia majątkowe

Pracujemy całe lata aby zbudować dom, mieć piękny ogród, kupić wymarzone cztery kąty w bloku mieszkalnym albo by móc pojechać do domku letniskowego. Kto by nie chciał? Ale podobnie jak przy komunikacji i tu czai się zła strona natury albo życia. Czasem nasza planeta Ziemia zorganizuje nam powódź, burze z piorunami itp. zjawiska albo niestety źli ludzie postanowią zawładnąć naszym mieniem i okraść nam dom i też może mniej brutalnie namalować paskudne graffiti? Niestety tak bywa i właśnie aby zapobiec skutkom takich przykrych zdarzeń firmy ubezpieczeniowe za pośrednictwem multiagencji POLISA-SZCZECIN.PL oferują różne rodzaje ubezpieczeń. Osobiście kiedyś nie przywiązywałem uwagi do ubezpieczenia mieszkania ale od czasu powodzi w kraju zacząłem kupować pełne bezpieczeństwo tego miejsca w którym mieszkam z bliskimi. Nie chcę się także bać złodzieja, bo to on ma się bać policji, a ja chcę tylko zamknąć swój dom porządnie i być spokojny bo mam porządne ubezpieczenie.

W multiagencji POLISA-SZCZECIN.PL możesz kupić:

Ubezpieczenia domów i mieszkań, także w stadium budowy

Ubezpieczenia domów i mieszkań, także w stadium budowy - powszechnie jest to ubezpieczenie nazywane ubezpieczeniem murów. Zabezpiecza nasz dom przed zdarzeniami losowymi takimi jak np. grad, deszcz nawalny, huragany a czasem wręcz huk ponaddźwiękowy. Ochroną w niektórych firmach są objęte przepięcia elektryczne, dewastacja, a także uszkodzenia dokonane przez służby ratownicze w czasie akcji ratowania domu. Bardzo często ubezpieczenie to jest wymagane przez banki podczas kredytowania inwestycji nawet na poziomie budowy.

Ubezpieczenia elementów zewnętrznych

np. kolektory słoneczne, oczka wodne, elementy ogrodu - to dodatkowe ubezpieczenie elementów trwale związanych z gruntem ale już niekoniecznie związanych z samym budynkiem. Każdy kto kupował bramę wjazdową na posesję wie z jakimi to wiąże się kosztami - niestety złodzieje wiedzą także.

Ubezpieczenia ruchomości domowych

to ubezpieczenie często jest nazywane ubezpieczeniem kradzieżowym bo chroni - ale nie tylko - nasze elementy ruchome takie jakie komputery, telewizory, sprzęt audio itp. przed zniszczeniem albo kradzieżą. Zawsze swoim klientom radzę aby kiedyś w ciszy przeszli się po własnym domu i policzyli sobie ile kosztuje zakup nowego telewizora, komputera, miksera, żelazka, ubrań, mebli itd.. itd… Kwota jaka nam wyjdzie w praktyce jest tym czym ryzykujemy w życiu. Taki Klient zazwyczaj szybko wraca do multiagencji POLISA-SZCZECIN.PL w celu zakupu takiej polisy. Jeszcze bardziej drastycznym argumentem jest zachęta aby kiedyś zobaczyć spalone mieszkanie. Nie zostaje NIC. To co nie zniszczył ogień to z pewnością uszkodzili wodą strażacy - skutki tak ogromnych tragedii można spokojnie zniwelować kupując wcześniej dobre ubezpieczenie.

Ubezpieczenia kolekcji i dzieła sztuki

ludzie zbierają przeróżne przedmioty nierzadko cenne. Z dobrze wykonaną ekspertyzą wartości naszych zbiorów możemy łatwo zabezpieczyć się kupując polisę

Ubezpieczenie przedmiotów do prowadzenia działalności gospodarczej

prowadzenie własnej firmy to bardzo często także potrzeba pracy w domu. Są na polskim rynku oferty ubezpieczeń, które w ramach ubezpieczenia mienia ruchomego i nieruchomego zabezpieczą także np. stół masażysty, fotel dentysty albo laptopa przedstawiciela handlowego.

Ubezpieczenia domów letniskowych

pomimo znacznego ryzyka wystąpienia takiej szkody są firmy ubezpieczeniowe potrafiące ubezpieczyć nawet drewniany domek letniskowy nieprzytwierdzony na stałe do podłoża. Polisa nie jest bardzo tania ale warta swojej ceny.

Naprawienie skutków sytuacji życiowych

W ofercie multiagencji POLISA-SZCZECIN.PL znajdują się także polisy gwarantujące naprawienie skutków wielu innych sytuacji życiowych począwszy od zabezpieczenia obiektów specjalistycznych np. szklarnie, poprzez ubezpieczenia stłuczeń przedmiotów szklanych, a skończywszy na ochronie nas ludzi a nie mienia np. ubezpieczenia OC (odpowiedzialności cywilnej) albo ubezpieczenia ochrony prawnej gwarantującą ekspercką pomoc prawników.

Ubezpieczenia typu assistance

usługi zapewniające pomoc fachowca w czasie zdarzeń losowych. Pęknięta rura, zatrzaśnięte drzwi, kłopot z elektryką - osoba zabezpieczona dzwoni do swojego ubezpieczyciela a 24h serwisy likwidacji szkód organizują pomoc

Ubezpieczenie dzieci w szkołach

W ramach grupy ubezpieczeń majątkowych warto także wspomnieć, że w multiagencji POLISA-SZCZECIN.PL można nabyć ubezpieczenie dzieci w szkołach (ubezpieczenia NNW - następstwa nieszczęśliwych wypadków). Niestety lata całe w polskim szkolnictwie panowała bardzo zła praktyka, że rodzicom kazano wpłacać na ubezpieczenie dziecka określoną kwotę i w praktyce nikt z rodziców nawet swojej polisty nie widział, nie wiedział w jakiej firmie ją ma a tym bardziej od czego taka polisa chroni. W mojej multiagencji zawsze dostaniesz OWU (Ogólne Warunki Umowy) i zawsze dostaniesz wybór. Mogę oferować zarówno ubezpieczenia indywidualne jak i grupowe.

Ubezpieczenia nagrobków

to stosunkowa nowa oferta bardzo szybko zdobywająca rynek. Część z firm w ramach ubezpieczenia domu/mieszkania oferuje także zabezpieczenie nagrobka naszych bliskich. Kupując takie ubezpieczenia gwarantujesz sobie bezpieczeństwo. Ceny nagrobków bywają niebagatelnym wydatkiem w naszych portfelach - zabezpiecz je kupując polisę w POLISA-SZCZECIN.PL

Przy ubezpieczeniach majątkowych pamiętaj aby mieć przy sobie dokumenty potwierdzające tożsamość oraz być przegotowanym na pytania o rok budowy, powierzchnię, tytuły prawne, wartość mienia ruchomego itp. Znaczenia ma także historia ubezpieczeń. Czasami firmy ubezpieczeniowe oczekują dokumentacji zdjęciowej, którą wykonuje agent.

Ubezpieczenia turystyczne

Najwspanialsze wakacje może zepsuć niespodziewana choroba czy uraz w czasie wycieczki. Niezależnie czy taka sytuacja zakończy się wizytą u lekarza czy też koniecznością hospitalizacji zawsze poza granicami kraju wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, skomplikowanymi procedurami, niekoniecznie zrozumiałymi dla Polaka, a wszystko to jeszcze w języku obcym. Prasa corocznie donosi o przypadkach wręcz horrendalnie wielkich kosztów na jakie jesteśmy narażeni w zawiązku z brakiem ubezpieczeń podróżnych. Temu można zaradzić gwarantując sobie komfort i bezpieczeństwo jakie daje polisa turystyczna. Najskromniejsze wakacje w ciepłych krajach albo podczas zimowych ferii to w kraju wydatek mierzony kwotami tysięcy złotych - wydatek 100-200 zł na dobre ubezpieczenie na 2 tygodnie dla całej rodziny nawet z chorobami przewlekłymi ubezpieczenie podróżne to już mała część kosztów całego wyjazdu.

Ubezpieczenie podróżne to nie tylko wakacje ale także wyjazdy poza granice Polski na staże, praktyki albo wyjazdy służbowe. Zazwyczaj w ramach oferty polis wyjazdowych gwarantujemy sobie zwrot kosztów leczenia, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), odpowiedzialność cywilną (OC) w życiu prywatnym.

Zakres, wyłączenia różnią poszczególne towarzystwa ubezpieczeniowe - warto zapoznać się z szczegółami. 

Ubezpieczenia inne

Niezależnie od tego czy jesteś właścicielem floty tirów czy może prowadzisz lokalny zakład fryzjerski Twoje mienie jest narażona o różnie niebezpieczeństwa począwszy od zdarzeń losowych a skończywszy na kradzieży. Prowadząc działalność gospodarczą także sam jesteś potencjalnym sprawcą szkody innym osobom. Wszystkie takie zdarzenia mogą zostać objęta ochroną ubezpieczeniową w których sprzedaży pośredniczy POLISA-SZCZECIN.PL.

Przedmiotem ubezpieczenia mogą być budowle, budynki, maszyny, pojazdy albo inne środki obrotowe firmy. Tematyki ubezpieczeń działalności gospodarczej nie da się zamknąć w kilku zdaniach dlatego zawsze omawiam to z klientami na spotkaniach indywidualnych do których gorąco zachęcam. Ubezpieczyć w działalności gospodarczej da się bardzo dużo.