Darmowy parking

Proszę o kontakt w sprawie oferty ubezpieczenia

lub

POLISA-SZCZECIN.PL współpracuje

Wybór to możliwość, a możliwość to korzystna oferta


Po co właściwie powstają takie multiagencje jak POLISA-SZCZECIN.PL?
Odpowiedź wydaje się taka, że w dobie środków masowego przekazu każdy z nas łatwo może trafić na stronę internetową firmy ubezpieczeniowej, której nazwę się kojarzy albo ktoś ze znajomych coś w niej już kupił albo może pani na infolinii była miła. Natomiast zdecydowanie trudniej jest porównać oferty różnych ubezpieczycieli ze sobą i wyłapać szczegóły, które nierzadko sprawiają, że to co najtańsze jest niekoniecznie najlepsze, a to co najdroższe niekoniecznie ma silne podstawy aby tyle kosztować. Po to są właśnie multiagencje takie jak POLISA-SZCZECIN.PL aby to za Ciebie Kliencie zrobić. Trafiając do tzw. agenta ubezpieczeniowego wyłącznego masz komfort rozmowy z prawdziwym specjalistą od jego produktu ale niestety nie masz przyjemności porównania tego produktu z innymi analogicznymi produktami konkurencji. Rzeczą zupełnie naturalną i trudną do krytykowania jest fakt, że agenci wyłączni przedstawią swój produkt w samych superlatywach natomiast u multiagenta takiego jak POLISA-SZCZECIN.PL szansa na poznanie dobrych jak i tych mniej dobrych cech danego produktu jest większa.

POLISA-SZCZECIN.PL to nowa na rynku szczecińskim multiagencja ale zanim rozpoczęła czynne poszukiwanie Klientów postarałem się pozyskać do współpracy najlepsze i najpopularniejsze Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Od początku chciałem mieć w swoim portfelu duży wybór produktów ubezpieczeniowych. A dodam, że to jeszcze nie koniec partnerów.

Na dziś współpracuję z: PZU, Wartą (tu mam do zaoferowania dwie marki Warta i HDI), grupą Generali (tu także dwie marki Generali i Proama), Wiener, Uniqa, Ergo Hestia, AXA, Concordia, TUZ, Link4, Inter Polska, Allianz, RESO, Gefion, MTU oraz dwoma firmami z grupy Vienna Insurance Group, czyli z Comepensa i Interrisk

Multiagencja POLISA-SZCZECIN.PL współpracuje w z firmami ubezpieczeniowymi z sektora ubezpieczeń majątkowych i życiowych.


Warta
HDI
Compensa
Wiener
Generali
Proama
Generali ARGO
PZU
Link4
Uniqa
TUZ
Inter Polska
RESO
Allianz
MTU
Ergo Hestia
Aviva
Euroins
Lloyds